ZNIŻKA -15% na DZIEŃ CHŁOPAKA!* (*dot. produktów z kategorii ON) Kod rabatowy: DC2020

Ogłoszono najmodniejszy kolor roku 2020. Już za chwilę zobaczysz go na każdym kroku...

Portfel damski z lakierowanej skóry BPD-VS-100 Betlewski
Dodano do: Trendy
Więcej tego autora

Ogłoszono najmodniejszy kolor roku 2020. Już za chwilę zobaczysz go na każdym kroku...

Eksperci corocznie przeprowadzają badania na temat popularnych kolorów

Jaki jest Twój ulubiony kolor? To jedno z pierwszych pytań, na które dzieci uczą się odpowiadać. Mówi się, że kolor wpływa na nasze samopoczucie, nawyki żywieniowe, a nawet na to z kim się umawiamy. Jest również ściśle związany z tożsamością narodową i polityczną. Corocznie Eksperci Pantone Color Institute na podstawie przeprowadzanych badań i weryfikacji sygnałów z całego świata, przewidują jaki kolor będzie tym, który będzie dominował wśród wszystkich innych barw. Ich wybór jest zawsze mocno widoczny w modzie, architekturze wnętrz i designie. Pamiętasz najmodniejsze kolory z minionych lat — koral, fiolet czy głęboka zieleń? Pantone również i w kwestii wyboru tych kolorów był bezbłędny. 

Jaka barwa zasłużyła na miano koloru roku 2020? 

Określany jako elegancki w swojej prostocie, wybór najpopularniejszego koloru wcale nie jest zaskakujący. Kolorem roku 2020 został ogłoszony Classic Blue, czyli nasz odpowiednik określenia koloru granatowego. Jest to ponadczasowa barwa, która wzbudza w nas poczucie spokoju, stabilności i pewności siebie - tak ważnych uczuć na początku nowej dekady. Granatowy to kolor, który gwarantuje nam pewność siebie, podkreśla nasze pragnienie niezawodnego, stabilnego fundamentu, który daje nam pole do rozwoju i rozwija nasze skrzydła.

 

Pantone ogłosił kolor roku 2020 - 19-4052 TCX Classic Blue

Najmodniejszy kolor roku 2020 - 19-4052 TCX Classic Blue

 

Kolor, który wpływa na nasze życie

Spotkamy go na co dzień w środowisku naturalnym. Pomyśl tylko o bezchmurnym letnim niebie o zmierzchu i ciepłym spokojnym morzu. Czy czujesz to uczucie wyciszenia i odprężenia? Pantone zauważył, że w dzisiejszych czasach ludzie są zaniepokojeni o swoją przyszłość. Zmiany klimatyczne, najnowsze technologie, które ciężko okiełznać czy coraz trudniejsze do rozwiązania problemy życia codziennego. Żyjemy w czasach, które wymagają od nas zaufania i wiary we własne możliwości. Granatowy to solidny i niezawodny odcień, na którym zawsze możesz polegać. Według psychologów ten kolor wzbudza nasze przywiązanie i poczucie bezpieczeństwa. Nie bez powodu jest to barwa mundurów, czy logotypów dużych korporacji, takich jak np. Facebook. Kolor granatowy to również barwa kojarząca się z szykiem i elegancją. Sukienka wieczorowa w tym kolorze to częsty wybór kobiet, które chcą czuć się pewnie i naturalnie. Pamiętacie odświętne barwy obowiązujące w szkołach podczas ważnych wydarzeń? Oczywiście, był wśród nich też klasyczny granat.

 

Akcesoria w kolorze niebieskim 

Także i w naszym sklepie internetowym kolor to jedna z najważniejszych cech produktów, a większość z naszych klientów w trakcie poszukiwań wymarzonego skórzanego dodatku kieruje się właśnie tym parametrem. Nasze kolekcje regularnie uzupełniane są o nowe produkty w najbardziej wyszukanych barwach - od kanarkowej żółci po szmaragdową zieleń. Nie mogło też zabraknąć szerokiej gamy akcesoriów w kolorze granatowym. Wybierz dla siebie skórzaną torebkę, damski portfel lub plecak, które świetnie zaakcentują Twoje codzienne i oficjalne stylizacje, a także dodadzą Ci pewności siebie. 

 

Granatowy Plecak Unisex Betlewski EPO-4450

EPO-4450

 

Uwielbiamy klasyczne rozwiązania, ale nawet w monochromatycznych stylizacjach, jeden decydujący akcent kolorystyczny może sprawić, że będą one wyglądały dużo bardziej interesująco. 

Lubisz bardziej odważne połączenia?

Wyobraź sobie outfit, który w całości składa się z odcieni bieli, w połączeniu z granatową torebką KB-02? Brzmi pięknie!

Co powiesz na mix granatu z koralem? W tej kombinacji idealnie sprawdzi się lakierowany portfel BPD-VS-5201.

 

Próbowałaś kiedyś zestawienia metalicznych odcieni z granatem? Koniecznie sprawdź skórzany portfel z miejscem na bilon BPD-SB-12. Efekt jest naprawdę warty uwagi! 

Portfel damski Betlewski BPD-SB-12 w kolorze granatowym

 

Bądź modna w 2020 roku i już teraz pomyśl o dodatkach w kolorze granatowym! 

Dodatki marki Betlewski to niezwykle funkcjonalne akcesoria ze skóry naturalnej, które są solidnie wykonane i wytrzymałe. Wybierz dla siebie najmodniejsze fasony w tym sezonie.

 

Lakierowany portfel damski BPD-VS-100

Modelka Honorata z wygranym, lakierowanym portfelem damskim Betlewski

 

Skórzana torebka przez ramię TWB-DOL-10

Modelka Honorata Wojtkowska w stylizacji zimowej z torebką TWB-DOL-10 granatowa Betlewski

 

Torebka wizytowa - elegancka kopertówka KB-01

Modelka Honorata Wojtkowska w stylizacji z torebką kopertówką KB-01 o fakturze wężowej skóry Betlewski

2020-02-05 11:34:00 283 wyświetleń
Komentarze