Darmowa dostawa Twojego zamówienia? Zrób zakupy za min. 200 zł! Skorzystaj!

ZeSkory.com - sklep internetowy dla pasjonatów skórzanych dodatków

POWSTALIŚMY Z PASJI DO SKÓRY

Nasz sklep internetowy został stworzony z pasji do skóry. Materiał ten cenimy w szczególności za jego wytrzymałość i bezkompromisową jakość – jest to jeden z niewielu na rynku surowców, z którego można wykonać solidną i piękną galanterię, która przetrwa latami. Skórzane akcesoria to dodatki, do których od zawsze mieliśmy ogromny sentyment. Jesteśmy przywiązani do swoich rzeczy oraz staramy się pielęgnować swoje zwyczaje i tradycje. Chcielibyśmy podzielić się nimi również z Tobą.

 

KIM JESTEŚMY?

ZeSkory.com to rodzinna firma, tworzona w przyjacielskiej atmosferze, która za swój cel postawiła sobie sprawić, aby dzięki akcesoriom i galanterii skórzanej Twoje życie stało się prostsze, a tym samym bardziej zorganizowane. Nasz sklep to także ponad 40-osobowy zgrany zespół, który każdego dnia dba o Twoje pozytywne doświadczenia zakupowe. O wyrobach skórzanych wiemy już dużo, a wiedzę wykorzystujemy w praktyce i nieustannie ją pogłębiamy od 2011 roku. Troszczymy się także o sprawną obsługę Klientów na najwyższym poziomie — akcesoria skórzane zamówione w naszym sklepie mogą być u Ciebie już na następny dzień! 

 

GALANTERIA SKÓRZANA - JAK TO WIDZIMY?

Wierzymy, że świetnie dobrane, funkcjonalne akcesoria pomogą Ci uporządkować swoje rzeczy i ułatwić codzienne obowiązki. Nasz asortyment kompletujemy ze szczególną dbałością o to, aby był dopasowany do Twoich potrzeb i stylu życia – chcemy mieć pewność, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wybieramy tylko sprawdzonych dostawców — producentów, którym możesz zaufać. Nasza oferta to szeroki wybór portfeli skórzanych, torebek damskich i toreb męskich, plecaków, pasków do spodni ze skóry i etui w różnych fasonach, kolorach i przedziałach cenowych. Co więcej, składając zamówienie w naszym sklepie, kupujesz produkty pochodzące od znanych i cenionych w Polsce oraz na całym świecie producentów. Marki, z którymi współpracujemy to głównie polskie i europejskie firmy, które udowadniają, że wysokiej jakości akcesoria galanterii skórzanej mogą być jednocześnie atrakcyjne cenowo.

 

Dziękujemy, że jesteś z nami,

Zespół ZeSkory.com ♥