Darmowa dostawa Twojego zamówienia? Zrób zakupy za min. 200 zł! Skorzystaj!

Kariera

Praca w ZeSkory.com

ZeSkory.com to polski sklep internetowy, który w swojej ofercie skupia produkty najlepszych producentów akcesoriów skórzanych z Polski i Europy. Nasza kolekcja to świetnej jakości galanteria skórzana, która dociera do szerokiego grona odbiorców i trafia w gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Początkowo nasz rodzinny biznes przekształcił się obecnie w solidną markę o ugruntowanej pozycji na rynku, która stale rozwija się, nieustannie dążąc do perfekcji.

Pomimo naszego dynamicznego rozwoju, jesteśmy przekonani, że praca w rodzinnej atmosferze jest nadal niezbędna, aby osiągnąć sukces – niezależnie od tego, czy pracujesz w naszym magazynie czy siedzibie głównej. ZeSkory.com to ponad 40 osób, które każdego dnia wykonują swoje obowiązki z pasją w przyjaznej atmosferze współpracy. Nasze sukcesy osiągamy razem, pracując wspólnie na wynik jako zgrany zespół.

Dlaczego warto u nas pracować?

RODZINNA ATMOSFERA

Wierzymy, że im lepsza komunikacja między ludźmi w zespole, tym nasza praca jest bardziej efektywna. Największą skuteczność osiągamy, pracując razem. Staramy się dostrzegać to, co w nas najlepsze, jednocześnie pomagając rozwijać się naszym talentom.

ODWAŻNI I AMBITNI

Nie boimy się nowych wyzwań i odważnie sięgamy po więcej. Otwarci na zmiany, skutecznie adaptujemy je do naszego środowiska. A wszystko po to, abyśmy mogli być najlepsi.

DBAMY O TWOJE ZDROWIE

Zależy nam na tym, aby każdy z nas cieszył się świetnym samopoczuciem. Od pierwszych dni pracy będziesz objęty prywatną opieką medyczną i kompleksowym ubezpieczeniem na życie.

ODPOWIEDZIALNI

Dbamy o swój rozwój osobisty, dzięki czemu osiągamy coraz lepsze wyniki. Codziennie poszerzamy swoje horyzonty i uczestniczmy w licznych szkoleniach.

STABILNE ZATRUDNIENIE

Umowa o pracę, świetnie wyposażone biuro i niezbędne narzędzia do pracy? U nas to podstawa!

ENERGETYCZNY ZESPÓŁ

Jesteśmy zawsze gotowi do działania. Pełni pasji do biznesu, marki i naszych klientów, mamy głowy pełne pomysłów i staramy się je sukcesywnie realizować.

ZNIŻKI PRACOWNICZE

Pracując z nami, możesz zadbać o swój styl i skorzystać z atrakcyjnych zniżek na produkty z oferty sklepu!

TRZYMAMY FORMĘ

W zdrowym ciele zdrowy duch! Karta Multisport pomoże Ci trzymać formę i aktywnie spędzać czas po pracy.

Sprawdź nasze aktualne oferty i dołącz do ZeSkory.com!

Specjalista ds. Sprzedaży Marketplace z j. niemieckim

Miejsce pracy: Warszawa Wesoła, ul. Trakt Brzeski 35

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wprowadzenie nowych produktów oraz kompleksowe zarządzanie sprzedażą w modelu FBA w serwisie Amazon
  • tworzenie i udoskonalanie opisów produktów w języku niemieckim na potrzeby sprzedaży w Amazon
  • kreowanie i prowadzenie działań marketingowych mających na celu wzrost sprzedaży
  • monitorowanie rynku, działań konkurencji i trendów
  • kontakt z obsługą Amazona
  • realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych
  • ścisła współpraca z działem marketingu i kreatywne wsparcie

WYMAGANIA:

  • praktyczna i teoretyczna znajomość platformy Amazon od strony sprzedającego
  • znajomość języka niemieckiego i angielskiego
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
  • kreatywność
  • zaangażowanie
  • sumienność
  • gotowość do pracy w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku

OFERUJEMY:

  • praca na pełen etat na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 5000 zł netto
  • okres próbny: 1 miesiąc
  • opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • karta MultiSport
  • zniżki pracownicze na produkty z asortymentu sklepu
  • możliwość rozwoju
  • praca w atrakcyjnym, nowym biurze
  • miła, rodzinna atmosfera w miejscu pracy – mówimy sobie na „Ty” :)
  • szybka, sprawna rekrutacja

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:
rekrutacja@betlewski.com z dopiskiem „OBSŁUGA NIEMIECKI”.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”