Darmowa dostawa Twojego zamówienia? Zrób zakupy za min. 200 zł! Skorzystaj!

Kosmetyczki

Filtry

Kolor

Zwiń

Materiał

  1. Skóra naturalna - licowa (16) produkty
  2. Skóra ekologiczna (2) produkty
  3. Wodoodporny materiał (3) produkty
Zwiń

Cena

od do
Więcej filtrów
Widok Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
  1. Kosmetyczka ACTIV Betlewski
    Odcień:
Widok Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący

 KOSMETYCZKI PODRÓŻNE 

Kosmetyczka to obowiązkowy dodatek w każdej podróży. Przyda się w trakcie pakowania, ale też każdego innego dnia podróży — pozwala na uporządkowanie najpotrzebniejszych akcesoriów higienicznych i innych kosmetyków. Skórzane kosmetyczki to zawsze elegancki dodatek do walizki. Kosmetyczki wodoodporne zapewnią bezpieczeństwo Twojego bagażu - nie musisz się bać, że coś się w nich wyleje i zabrudzi zawartość bagażu.

 

NASZE KOSMETYCZKI TO MUST HAVE KAŻDEGO MIŁOŚNIKA PODRÓŻY!

Wnętrza wszystkich kosmetyczek podróżnych dostępnych w naszym sklepie są bardzo przestronne i rozbudowane. Liczne kieszonki i przegródki, dzięki którym zorganizujesz wszystkie drobiazgi, to sposób na zachowanie porządku. Dodatkowe wszyte uchwyty pozwolą Ci zawiesić kosmetyczkę w wygodnym miejscu, zapewniając przy tym szybki dostęp do Twoich rzeczy.

 

KOSMETYCZKI BETLEWSKI

W naszej ofercie znajdziesz kosmetyczki marki Betlewski® wykonane ze skóry naturalnej, ekologicznej oraz z materiałów tekstylnych. Te materiałowe kuferki na kosmetyki mają wewnątrz nieprzemakalną podszewkę, która zapobiega zabrudzeniu rzeczy w Twoim bagażu, gdyby się w niej coś przypadkowo wylało.