Darmowa dostawa Twojego zamówienia? Zrób zakupy za min. 200 zł! Skorzystaj!

Kosmetyczki

Filtry

Kolor

Zwiń

Materiał

  1. Skóra naturalna - licowa (16) produkty
  2. Skóra ekologiczna (2) produkty
  3. Wodoodporny materiał (3) produkty
Zwiń

Cena

od do
Więcej filtrów
Widok Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
Widok Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący

 KOSMETYCZKI PODRÓŻNE 

Kosmetyczka to obowiązkowy dodatek w każdej podróży. Przyda się w trakcie pakowania, ale też każdego innego dnia podróży — pozwala na uporządkowanie najpotrzebniejszych akcesoriów higienicznych i innych kosmetyków. Skórzane kosmetyczki to zawsze elegancki dodatek do walizki. Kosmetyczki wodoodporne zapewnią bezpieczeństwo Twojego bagażu - nie musisz się bać, że coś się w nich wyleje i zabrudzi zawartość bagażu.

 

NASZE KOSMETYCZKI TO MUST HAVE KAŻDEGO MIŁOŚNIKA PODRÓŻY!

Wnętrza wszystkich kosmetyczek podróżnych dostępnych w naszym sklepie są bardzo przestronne i rozbudowane. Liczne kieszonki i przegródki, dzięki którym zorganizujesz wszystkie drobiazgi, to sposób na zachowanie porządku. Dodatkowe wszyte uchwyty pozwolą Ci zawiesić kosmetyczkę w wygodnym miejscu, zapewniając przy tym szybki dostęp do Twoich rzeczy.

 

KOSMETYCZKI BETLEWSKI

W naszej ofercie znajdziesz kosmetyczki marki Betlewski® wykonane ze skóry naturalnej, ekologicznej oraz z materiałów tekstylnych. Te materiałowe kuferki na kosmetyki mają wewnątrz nieprzemakalną podszewkę, która zapobiega zabrudzeniu rzeczy w Twoim bagażu, gdyby się w niej coś przypadkowo wylało.