WYPRZEDAŻ! Wiele produktów w atrakcyjnych cenach. Sprawdź »

REGULAMIN SKLEPU

I. INFORMACJE O PRZEDSIĘBIORCY

 1. Sklep internetowy www.ZeSkory.com prowadzony jest przez:

  Betlobag Adam Betlewski
  ul. Cyklamenów 1
  04-798 Warszawa
  NIP: 113-271-47-60
  Regon: 142528314

  KONTAKT:
  1. tel. 789 018 855
  2. e-mail: kontakt@zeskory.com

II. POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Sklep internetowy www.zeskory.com prowadzi sprzedaż detaliczną oraz hurtową towarów z branży moda (galanteria skórzana i dodatki) za pośrednictwem sieci Internet.
 2. Warunkiem złożenia zamówienia jest akceptacja poniższego Regulaminu.
 3. Zamówienia w sklepie www.zeskory.com mogą być składane 24 godziny na dobę, wykluczając przerwy techniczne i konserwacyjne.
 4. Ceny produktów podane w serwisie www.zeskory.com są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Koszt wysyłki nie jest wliczony w podane ceny.
 5. Sprzedający do zakupu dołącza paragon. Faktury wysyłane są elektronicznie. Paragon lub faktura jest potwierdzeniem umowy sprzedaży.
 6. Wszystkie opisy oraz zdjęcia są własnością Betlobag Adam Betlewski. Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 Nr 24 poz. 83) kopiowanie zdjęć lub opisów jest niezgodne z prawem. Każde naruszenie tych praw będzie skutkowało skierowaniem sprawy do sądu oraz nałożeniem kary finansowej. Wyjątkiem jest publikacja zdjęć poprzez Kupującego w serwisach społecznościowych tj. Facebook, Instagram, Pinterest, oraz Twitter.

III. WARUNKI ZAMÓWIENIA

 1. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym ZeSkory.com odbywa się poprzez wypełnienie formularza zamówienia dostępnego na stronach sklepu.
 2. W celu realizacji zakupu niezbędne jest podanie danych teleadresowych Kupującego tj. imię, nazwisko, adres, numer telefonu oraz adres e-mail.
 3. Kupujący zobligowany jest do podania prawidłowych danych osobowych.
 4. Sprzedający zastrzega sobie prawo do nie podjęcia realizacji zamówienia w przypadku:
  1. niepełnego lub nieprawidłowego wypełnienia formularza zamówienia,
  2. nieotrzymania wpłaty w terminie 14 dni od momentu złożenia zamówienia przy wyborze płatności “z góry”,

IV. METODY PŁATNOŚCI W SKLEPIE ZeSkory.com:

 1. Płatności "z góry":
  1. Płatność "z góry" w sklepie ZeSkory.com możliwa jest za pośrednictwem serwisu płatności internetowych Przelewy24.pl za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu internetowego.
  2. Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.
  3. Dokonanie płatności możliwe jest również poprzez zwykły przelew na nasze konto mBank: 69114020040000350270145428. Dane do przelewu takie jak dane firmy.
 2. Płatność przy odbiorze:
  1. W momencie dostarczenia przesyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS. Należność za zamówienie będzie pobrana przez listonosza lub kuriera.

V. CZAS I KOSZTY TRANSPORTU

 1. CZAS DOSTARCZENIA przesyłki to:
  1. Kurier GLS: 1-2 dni,
  2. Paczkomaty: 2-3 dni
 2. KOSZTY WYSYŁKI:
  1. Kurier GLS płatność z góry: 5,00 zł,
  2. Paczkomaty InPost: 8,99 zł,
  3. Kurier GLS płatność przy odbiorze: 12,50 zł,
 3. Zamówienie wysyłane jest pod adres dostawy wskazany w formularzu.
 4. W przypadku, gdy przesyłka może się opóźnić Sprzedający poinformuje Kupującego o powstałej sytuacji, a Klient ma możliwość odstąpienia od umowy.

VI. REKLAMACJA

 1. Reklamacje rozpatrywane są zgodnie z Ustawą z dnia 23.04.1964 r. Kodeks cywilny.
 2. Czas na reklamację z tytułu rękojmi to 2 lata.
 3. Jeżeli chcesz zareklamować produkt, możesz to zrobić pisząc na adres email kontakt@zeskory.com lub w formie pisemnej kierując reklamację na nasz adres.
 4. Składana reklamacja, powinna zawierać co najmniej:
  1. Twoje imię i nazwisko oraz adres,
  2. datę zawarcia umowy stanowiącej podstawę reklamacji,
  3. opis reklamacji, ze wskazaniem Twoich oczekiwań.
 5. Wysyłany, reklamowany produkt powinien być odpowiednio zabezpieczony - zapakowany w karton lub kopertę oraz oklejony taśmą.
 6. Adres do odesłania reklamowanego produktu:

  Sklep ZeSkory.com
  ul. Cyklamenów 1
  04-798 Warszawa

 7. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji, uszkodzony towar zostanie naprawiony lub wymieniony na nowy (ten sam lub inny, alternatywny produkt, wybrany przez Klienta). W przypadku, gdy wymiana lub naprawa nie będzie możliwa Sprzedający zwróci koszty transakcji poniesione przez Klienta.
 8. Sprzedający ustosunkuje się do każdej reklamacji w terminie do 14 dni.
 9. Informujemy o możliwości pozasądowego rozstrzygnięcia sporu poprzez platformę http://ec.europa.eu/consumers/odr Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.

VII. WYMIANA

 1. Wymiana zakupionego towaru jest możliwa. W tym celu prosimy o podanie danych nowego towaru poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny. Konieczne jest również opłata za ponowny koszt wysyłki zgodnie z obowiązującym cennikiem. Opłatę należy kierować na numer rachunku bankowego: 69114020040000350270145428
 2. Wysyłany towar do wymiany powinien być odpowiednio zabezpieczony. Zapakowany w karton lub kopertę oraz oklejony taśmą.
 3. Adres do wymiany:

  Sklep ZeSkory.com
  ul. Cyklamenów 1
  04-798 Warszawa

 4. Po otrzymaniu przesyłki oraz wpłaty od Klienta, wysyłamy nowy produkt.

VIII. ZWROT

 1. Kupujący ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży produktów zakupionych w sklepie ZeSkory.com, bez podania przyczyny w ciągu 31 dni od ich dostarczenia według ogólnych zasad wynikających z przepisów Ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 nr 827).
 2. Zwracany, wysyłany towar powinien być odpowiednio zabezpieczony. Zapakowany w karton lub kopertę oraz oklejony taśmą.
 3. Zamówienie należy odesłać rejestrowaną formą wysyłki np. paczką pocztową ekonomiczną.
 4. Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa Kupujący.
 5. Adres do zwrotu:

  Sklep ZeSkory.com
  ul. Cyklamenów 1
  04-798 Warszawa

 6. Sprzedający w terminie do 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Klienta o odstąpieniu od umowy, zwróci Kupującemu koszt produktu oraz najtańszej, dostępnej przesyłki o ile została pobrana. Sprzedający może wstrzymać się z dokonaniem zwrotu do czasu otrzymania przesyłki lub otrzymania potwierdzenia o jego wysłaniu.

IX. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

 1. Administratorem danych osobowych w rozumieniu Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych jest Betlobag Adam Betlewski.
 2. Warunkiem złożenia zamówienia jest akceptacja Regulaminu oraz wyrażenie zgody na wykorzystywanie i przetwarzanie danych osobowych Klienta w celu realizacji zamówienia.
 3. Dane osobowe wykorzystywane są wyłącznie do realizacji zamówień oraz pod jeśli Klient wyraził oddzielną zgodę – do informowania o nowych produktach oraz promocjach w sklepie www.zeskory.com.
 4. Kupujący ma prawo do wglądu do własnych danych osobowych oraz ich zmiany, a także całkowitego usunięcia ich z bazy danych.
 5. Powierzone dane osobowe są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami zawartymi w obowiązujących przepisach prawa:
  1. Ustawa z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz.926, z późn. zm.)
  2. Ustawa z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z poźn. zm.)
  3. Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29.04.2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. Nr 100, poz.1024)

X. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. O zmianach regulaminu i ich zakresie Klienci będę powiadomieni drogą elektroniczną nie później niż 30 dni przed wejściem w życie nowego regulaminu. Aktualna wersja regulaminu jest zawsze dostępna dla Klienta w zakładce Regulamin.
 2. Informacje dotyczące internetowego systemu rozstrzygania sporów na podstawie art. 14 ust. 1 ODR (Internetowe rozstrzyganie sporów):
  1. Komisja Europejska zapewnia konsumentom możliwość rozstrzygania sporów w handlu internetowym zgodnie z art. 14 ust. 1 ODR (Internetowe rozstrzyganie sporów), na jednej z platform. Platforma (http://ec.europa.eu/consumers/odr) służy jako miejsce, gdzie konsumenci mogą próbować osiągnąć pozasądowe porozumienia w sporach wynikających z zakupów oraz umów na usługi w Internecie.