ZWROTY/ WYMIANY/ REKLAMACJE

Staramy się przedstawić wygląd i kolor produktu tak dokładnie, jak to możliwe. Jednakże różne urządzenia i ekrany, z których korzystasz, w zależności od ustawień wyświetlania mogą przedstawiać wygląd produktu, który nieznacznie różni się od rzeczywistego. Wszystkie produkty, które oferujemy w naszym sklepie, posiadają certyfikat autentyczności i podlegają kontroli jakości przy wysyłce. Nie jest możliwe dokonywanie zwrotów produktów, które zostały zakupione w sklepie stacjonarnym lub z wyborem opcji dostawy „Odbiór osobisty” łącznie z metodą płatności „Płatność przy odbiorze”.


ZWROTY

 

1. Uzupełnij formularz zwrotu, dołącz paragon lub jego numer i spakuj produkty.

Upewnij się, czy wszystkie dane są poprawne.

2. Odeślij przesyłkę na nasz adres:

ZeSkory.com

Trakt Brzeski 35

05-077 Warszawa

3. Otrzymaj zwrot pieniędzy!

Czas oczekiwania to maksymalnie 14 dni od otrzymania Twojego zgłoszenia odstąpienia od umowy zawartej na odległość.

 

 

Zamówienie nie spełnia moich oczekiwań. Jak mogę zwrócić zamówione produkty?

Jeśli zamówienie nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz je do nas zwrócić w terminie do 31 dni od jego dostarczenia. Formularz zwrotu jest zawsze podpięty do paragonu – przed odesłaniem produktów należy go wypełnić. Jeśli nie chcesz dołączyć paragonu lub jego kopii, prosimy również o podanie jego numeru/dołączenie karteczki z jego numerem. Numer paragonu znajdziesz na dole wydruku (zaczyna się od znaków PA/…../MAG/MM/RRRR).

Przesyłkę odeślij na adres:

ZeSkory.com

Trakt Brzeski 35

05-077 Warszawa

 

Jak przygotować przesyłkę do zwrotu?

Przesyłkę należy spakować w pudełko (może być to samo, w którym odebrałeś zamówienie) lub papierową/foliową kopertę i dołączyć formularz zwrotu. Jeśli zawracasz kilka produktów naraz – prosimy o odesłanie ich w jednej przesyłce, zapewni to szybkie przetworzenie zwrotu. Przedmioty należy zwrócić w oryginalnym opakowaniu, aby były odpowiednio chronione podczas transportu. Pudełko uważane jest za integralną część całego produktu. Gdy odeślesz produkty bez oryginalnego opakowania, zwrot nie zostanie przyjęty. Produkt nie może nosić śladów użytkowania ani posiadać wad, z wyjątkiem tych, które mogą stanowić podstawę reklamacji.

Proponujemy skorzystać z usług Poczty Polskiej - koszt przesyłki ekonomicznej to około 13 zł.

Nie odbieramy przesyłek wysłanych do paczkomatów znajdujących się w pobliżu naszej siedziby ani wysłanych za pobraniem.

 

Kiedy otrzymam zwrot pieniędzy?

Otrzymasz zwrot pieniędzy maksymalnie w ciągu 14 dni po otrzymaniu przez nas Twojego zgłoszenia odstąpienia od umowy zawartej na odległość. Zastrzegamy sobie możliwość dokonania zwrotu środków do momentu otrzymania przesyłki zwrotnej i potwierdzeniu, że wszystkie warunki zwrotu zostały spełnione.

 

Czy otrzymam zwrot za koszty przesyłki?

Tak, zwracamy koszty doręczenia przesyłki w wysokości kosztu najtańszej dostępnej na naszej stronie opcji dostawy – 5,00 PLN. Dotyczy to tylko przypadku, w którym zwracasz wszystkie produkty z Twojego zamówienia. Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa Kupujący. 

 

Czy otrzymam zwrot kosztów za usułgę "Zapakuj na prezent"?

Nie. Usługa "Zapakuj na prezent" polega na jednorazowym zapakowaniu produktu/ów, owijając je w ozdobny papier i pakując do specjalnego pudełka prezentowego. Koszt tej usługi ozwierciedla rzeczywisty wkład naszego pracownika w pakowanie produktów i jest wykonywany na Twoje zlecenie. Zwrot pudełka i ozdobnego papieru nie uprawnia do otrzymania zwrotu środków za tę usułgę. 

 

W jaki sposób zostanie mi przekazany zwrot środków?

Zwrot środków zostanie przekazany zgodnie z wybraną podczas składania zamówienia formą płatności. Jeśli składałeś zamówienie z wyborem:

Płatności za pobraniem/gotówką przy odbiorze – zwrot pieniędzy zostanie przekazany na numer konta numer wskazany na formularzu zwrotu.

Płatność przelewem bankowym na konto - zwrot pieniędzy zostanie przekazany na numer konta numer wskazany na formularzu zwrotu.

PayU – kwota zwrotu zostanie przekazana za pomocą tej samej usługi.

Płatność kartą płatniczą – zwrot na konto karty płatniczej.  

Karta podarunkowy – kwota zwrotu będzie dostępna do wykorzystania przy kolejnych zakupach w naszym sklepie internetowym.

 

Czy mogę zwrócić produkty, które zostały zakupione w promocji lub na wyprzedaży?

Możesz zwrócić wszystkie produkty zamówione w naszym sklepie. Zwróć uwagę na to, w jakim stanie są produkty, które chcesz nam odesłać – nie mogą nosić śladów użytkowania i powinny posiadać oryginalne, nienaruszone opakowania.

 

Czy moja paczka ze zwrotem już dotarła?

Jeśli Twoja przesyłka zostanie dostarczona do nas z opóźnieniem, poinformujemy Cię o tym. Pamiętaj, że jeśli chodzi o zachowanie terminu zwrotu, liczy się data nadania przesyłki. Do każdej przesyłki generowany jest unikalny numer nadania, który umożliwia Ci sprawdzenie, czy paczka dotarła. Jeśli nie jesteś w stanie ustalić tego samodzielnie, skontaktuj się z firmą przewoźnika, u którego przesyłka została wysłana.

 

W przesyłce znajdują się produkty, które nie zostały przeze mnie zamówione. 

Jeśli w przesyłce znajdują się przedmioty, które nie zostały przez Ciebie zamówione, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta. Możesz także samodzielnie wysłać wiadomość na adres mailowy: kontakt@zeskory.com z załączonym zdjęciem otrzymanego zamówienia i jego numerem. Zaproponujemy Ci dogodną formę odesłania lub wymiany produktów.

 

Braki w zamówieniu.

Twoje zamówienie składało się z kilku produktów i któregoś z nich brakuje? Nie ma powodów do zmartwień. Poinformuj nas o tym, wysyłając wiadomość na adres: kontakt@zeskory.com, w której określisz dokładnie, na czym polegają braki w zamówieniu. Może być to pełnowartościowy produkt, element produktu lub zamówienia (gratis). Pomyłki zdarzają się nawet najlepszym, więc w tej sytuacji doślemy bezpłatnie brakujące części zamówienia.

 

WYMIANY

Czy można wymienić produkt na inny?

Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji jest zamówienie nowego produktu i zwrot tego (zgodnie z procedurą zwrotów), który nie spełnia Twoich oczekiwań.

 

REKLAMACJE

Jak mogę zgłosić reklamacje i ile mam na to czasu?

Aby złożyć reklamację, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta. Najdogodniejszą formą jej złożenia jest wysłanie wiadomości na adres mailowy: kontakt@zeskory.com z dokładnym opisem i zdjęciem wadliwego produktu. Większość naszych produktów objęta jest 2-letnią gwarancją.

 

Czym różni się zwrot od reklamacji?

Zwrot dokonywany jest wtedy, kiedy z jakiegokolwiek powodu produkty nie spełniają Twoich oczekiwań. Reklamację możesz złożyć w momencie, kiedy zamówiony przedmiot jest niezgodny z opisem, prezentacją lub ma wady fabryczne. Zwroty od reklamacji odróżnia znacząco fakt, iż na zwrot przysługuje 31-dniowy termin, a reklamację możesz zgłosić nawet do 2 lat od daty złożenia zamówienia.

 

Czego mogę się spodziewać w wyniku złożonej reklamacji?

Jeśli Twoja reklamacja zostanie uznana jako zasadna, w jej wyniku możesz spodziewać się w pierwszej kolejności naprawy wady, wymiany produktu na zgodny z opisem lub wolny od wad, a ostatecznie zwrotu pieniędzy.

 

Jak i kiedy otrzymam odpowiedź na złożoną reklamację?

O rozpatrzonej reklamacji zostaniesz powiadomiony w dogodny dla Ciebie sposób. Jeśli nie wskażesz żadnej formy kontaktu zwrotnego, domyślnie wyślemy Ci wiadomość mailową lub skontaktujemy się w ten sam sposób, w którym zostało przekazane nam Twoje zgłoszenie. Mamy 14 dni na udzielenie odpowiedzi na Twoją reklamację.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta pod numerem +48 789 018 855 lub wyślij wiadomość mailową na adres kontakt@zeskory.com - Konsultanci odpowiadają na Twoje pytania od poniedziałku do piątku od godz. 8:00 do 20:00 oraz w soboty w godzinach 8:00-14:00.