Paski

Filtry

Kategoria

Kolor

Materiał

 1. Skóra naturalna (147) produkty
 2. Skóra naturalna - licowa (354) produkty
 3. Skóra naturalna - dwoina (43) produkty
 4. Parciana taśma polipropylenowa (225) produkty

Cena

od do
Więcej filtrów
Widok Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
 1. PROMOCJA
  Model klamry:
 2. PROMOCJA
  Model klamry:
 3. PROMOCJA
  Model klamry:
 4. PROMOCJA
  Model klamry:
 5. PROMOCJA
  Model klamry:
 6. PROMOCJA
  Model klamry:
 7. PROMOCJA
  Model klamry:
 8. PROMOCJA
  Model klamry:
 9. PROMOCJA
  Model klamry:
 10. PROMOCJA
  Model klamry:
 11. PROMOCJA
  Model klamry:
 12. PROMOCJA
  Model klamry:
Widok Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący

PASEK MĘSKI DO SPODNI I DO GARNITURU

Pasek do spodni to pozornie niewidoczny dotek, który może uczynić Twoją stylizację bardziej wyrazistą i spójną, może również pełnić funkcję ozdoby. Pasek powinien być jednak odpowiednio dobrany do stroju, okazji, a także Twoich wymiarów. W sklepie ZeSkory.com znajdziesz nie tylko doskonały pasek do garnituru czy masywny pas oficerski, ale także modny pasek skórzany z ozdobną klamrą, świetny do jeansów. Dodatkowo oferujemy paski o wielu różnych długościach. Wybierając rozmiar paska skórzanego należy kierować się przed wszystkim swoim obwodem w pasie (to jest Twój rozmiar). Jeśli masz wątpliwości chętnie pomożemy Ci dobrać właściwy pas. 

 

SKÓRZANE PASKI MĘSKIE BETLEWSKI

U nas wybierzesz swój idealny model spośród produktów marki BETLEWSKI®. Jest to polski producent pasków do spodni, który szczególną uwagę kieruję właśnie na skórzane paski. W kategorii dostępne są bardziej oficjalne, eleganckie paski skórzane męskie, a także paski parciane w casuwalowym stylu. Niekwestionowaną zaletą jest to, że każdy pasek marki Betlewski - ze względu na mocowaniu klamry na śrubie - można skracać samodzielnie. Dzięki temu możesz go idealnie dopasować do Twoich wymiarów.  

 

PASKI PARCIANE 

Parciany pasek będzie odpowiednim dodateiem do luźniejszych, mniej oficjalnych okazji. Szeroka paleta kolorów i wzorów pozwoli Ci na idealne dopasowanie do Twojego gustu. Wszystkie paski zapakowane są w pudełka z logo marki Betlewski, dlatego świetnie sprawdzą się w roli miłego upominku.