Darmowa dostawa Twojego zamówienia? Zrób zakupy za min. 200 zł! Skorzystaj!
55-547-150

Pianka do czyszczenia obuwia i galanterii Cocciné

17,99 zł
Produkt niedostępny

31 dni na zwrot

Darmowa dostawa od 200 zł

Zadzwoń i zamów!

Pon-pt: 7-19

+48 22 125 5193

Opis

Pianka czyszcząca NANO SHAMPOO Cocciné

NANO SHAMPOO marki Cocciné to uniwersalny szampon w postaci pianki, przeznaczony do różnego rodzaju skór oraz do każdego rodzaju obuwia. Jego nowoczesna receptura, oparta na nanotechnologii sprawia, że szampon skutecznie likwiduje zabrudzenia na skórzanej powierzchni. Preparat NANO SHAMPOO to wydajna pianka, będąca efektywnym i skutecznym środkiem czyszczącym. Jedno opakowanie preparatu wystarcza na bardzo długo - to środek wydajny i skuteczny.

Pianka NANO SHAMPOO bez trudu usuwa zabrudzenia z produktów wykonanych ze skóry licowej, zamszu i nubuku, a także z materiałów syntetycznych i tekstyliów. Nie zostawia smug i zacieków, a regularnie stosowana wydłuża życie obuwia oraz galanterii.

Pianka ma jednolitą konsystencję, która zmniejsza ryzyko zabrudzenia otoczenia podczas pielęgnacji obuwia lub galanterii. Wystarczy nałożyć środek na gąbkę lub szczotkę i sukcesywnie usuwać zabrudzenia. Dzięki formule piankowej preparat nie moczy skóry, nie istnieje też ryzyko rozlania preparatu. NANO SHAMPOO może rozjaśniać kolor nieutrwalonych skór, więc polecamy stosować go równomiernie na całej czyszczonej powierzchni. Uwaga - zaleca się unikanie tarcia w miejscach silnych zabrudzeń.

Sposób użycia:

Przed użyciem sprawdź produkt w niewidocznym miejscu czyszczonego przedmiotu.

- Oczyść obuwie lub inny czyszczony przedmiot z grubszych zabrudzeń - użyj szczoteczki do zamszu lub zwykłej, czystej szczotki do butów.

- Nanieś Nano Shampoo na czystą gąbkę lub szmatkę.

 Rozprowadź preparat równomiernie na czyszczonej powierzchni, wytwarzając pianę. Powstałą pianę wraz z brudem dobrze jest usunąć za pomocą lekko wilgotnej, czystej szmatki.

- Poczekaj do wyschnięcia. Nie należy przyspieszać suszenia ani stawiać obuwia w pobliżu źródeł ciepła, ponieważ zbyt szybko schnące obuwie i galanteria skórzana ulegają odkształceniom.

- Nałóż odpowiedni produkt pielęgnujący - do obuwia białego użyj preparatu BIANCO, do skór licowych - kremu ELEGANCE, do nubuków - preparatu RAVVIVANT. Nałożenie produktu pielęgnującego jest ważne dla utrzymania elastyczności i kolorytu obuwia.

Pamiętaj, by po każdym czyszczeniu i pielęgnacji zabezpieczyć skórzaną powierzchnię odpowiednim impregnatem, np. Cocciné Antiacqua.

Szczegóły

Szczegóły

Więcej informacji
EAN 5907546514549
Kraj produkcji Polska
Kolor Bezbarwny
Marka Cocciné
Kolekcja Premium Line
Forma preparatu Dezodorant
Opakowanie Spray
Pojemność 150 ml
Dedykowany materiał Wszystkie rodzaje skór, Nubuk, Tekstylia/ tkaniny, Zamsz
Funkcje Czyszczenie
Cechy dodatkowe Szybki efekt
Opinie 4

Napisz własną recenzję

Napisz opinię o produkcie

Twoja ocena