Eleganckie portfele, modne kopertówki, mocne skórzane paski - teraz taniej! Sprawdź aktualne promocje!

BAMA4

Zestaw Magic ochronny i czyszczący BAMA

79,00 zł

31 dni na zwrot

Darmowa dostawa od 150 zł

Zadzwoń i zamów!

Pon-pt: 6-20
Sb: 8-14

+48 796 886 646

NOWOŚĆ
Opis

Zestaw preparatów BAMA do czyszczenia i impregnacji skór i obuwia

Zestaw zawiera 2 preparaty marki BAMA z serii Magic Cleaner, idealne do czyszczenia oraz impregnacji obuwia, galanterii skórzanej i tekstyliów.

MAGIC UPPER CLEANER marki Bama to uniwersalny, przeznaczony do wszystkich rodzajów materiału inteligentny środek czyszczący w piance. Jego receptura oparta jest na nowoczesnej technologii. Specjalne cząsteczki substancji czynnej wiążą cząsteczki brudu za pomocą siły przyciągania elektrostatycznego. To produkt delikatny i przyjazny środowisku - technologia zastosowana podczas tworzenia receptury sprawia, że czyści on fizycznie, nie chemicznie. Dzięki temu ilość chemikaliów w preparacie zredukowana jest do minimum.

Impregnat MAGIC PROTECTOR marki BAMA to wysoce skuteczny preparat ochronny, który można stosować zarówno w celu impregnacji obuwia, jak i innych materiałów. To środek delikatny, o recepturze pozbawionej składników drażniących. Substancja czynna zawiera polimerowe grupy, które łączą się ze sobą poprzez fizyczne, a nie chemiczne interakcje. Po zastosowaniu impregnatu brud i woda nie mogą już wsiąkać w fakturę.

Szczegóły

Szczegóły

Więcej informacji
Kolor Bezbarwny
Marka Bama
Kolekcja BAMA MAGIC
Dedykowany materiał Wszystkie materiały
Funkcje Czyszczenie, Ochrona i impregnacja
Przeznaczenie zestawu Ekologiczna ochrona i czyszczenie
Opinie

Napisz własną recenzję

Napisz opinię o produkcie

Twoja ocena