Czarny, skórzany portfel męski BETLEWSKI

49,00 zł
Brutto
Kolor

Czarny, skórzany portfel męski BETLEWSKI (BPM-BFSr-60 CZARNY)

Elegancki portfel męski marki BETLEWSKI® wykonany z ekskluzywnej, lekko połyskującej naturalnej skóry licowej,wyprawionej w nadzwyczajny sposób. 

Portfel zapinany jest na nap. Na jego froncie widnieje metalowe logo marki w kolorze srebra. Sekcja na dokumenty zabezpieczona jest dodatkowym napem. Zawiera 7 przegródek na karty i dokumenty nowego formatu, 1 przezroczystą przegródkę na zdjęcia najbliższych oraz 2 większe, przezroczyste kieszenie - niemal idealnie mieszczące dowód rejestracyjny. 

Sekcja na pieniądze to pojemna kieszeń na bilon zamykana na nap oraz podwójna, otwarta kieszeń na banknoty. W centralnej części portfela znajduje się dodatkowy schowek zamykany na suwak.

Za sekcją na dokumenty oraz za kieszenią na bilon znajdują się 2 otwarte kieszonki. Jest to najlepsze miejsce na dowód rejestracyjny w okładce.

Kieszenie wyściełane są elegancką, czarną podszewką. 

Dodatkowo portfel jest zabezpieczony systemem RFID Secure, który chroni karty zbliżeniowe przed kradzieżą pieniędzy oraz nieautoryzowanym odczytem danych. Możesz mieć pewność, że nikt nie pobierze Twoich środków pieniężnych bez Twojej zgody.

Na produkcie znajdziemy liczne detale potwierdzające oryginalność produktu takie jak: oryginalne wkładki kartonowe czy tłoczenia w skórze. 

Ten wyjątkowy portfel owinięty jest w elegancki papier z logo marki, a całość zapakowana w oryginalne, sztywne pudełko.

Wymarzony prezent!

BETLEWSKI
BPM-BFSr-60 CZARNY

Opis

Szerokość
12 cm
Wysokość
9,2 cm
Grubość
2,5 cm
RFID
TAK
Gwarancja
24 miesiące
Materiał
Skóra naturalna

Zobacz także