REGULAMIN

I. INFORMACJE O PRZEDSIĘBIORCY

Sklep internetowy www.ZeSkory.com prowadzony jest przez:

Betlobag Adam Betlewski
ul. Garwolińska 16
03-982 Warszawa
NIP:113-271-47-60
Regon: 142528314

KONTAKT:
tel. 789 018 855
e-mail: kontakt@zeskory.com

II. POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Sklep internetowy www.zeskory.com prowadzi sprzedaż detaliczną oraz hurtową towarów z branży moda (galanteria skórzana i dodatki) za pośrednictwem sieci Internet.
 2. Warunkiem złożenia zamówienia jest akceptacja poniższego Regulaminu.
 3. Zamówienia w sklepie www.zeskory.com mogą być składane 24 godziny na dobę, wykluczając przerwy techniczne i konserwacyjne.
 4. Ceny produktów podane w serwisie www.zeskory.com są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Koszt wysyłki nie jest wliczony w podane ceny.
 5. Sprzedający do zakupu dołącza paragon. Faktury wysyłane są elektronicznie. Paragon lub faktura jest potwierdzeniem umowy sprzedaży.
 6. Wszystkie opisy oraz zdjęcia są własnością Betlobag Adam Betlewski. Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 Nr 24 poz. 83) kopiowanie zdjęć lub opisów jest niezgodne z prawem. Każde naruszenie tych praw będzie skutkowało skierowaniem sprawy do sądu oraz nałożeniem kary finansowej. Wyjątkiem jest publikacja zdjęć poprzez Kupującego w serwisach społecznościowych tj. Facebook, Instagram, Pinterest, oraz Twitter.

III. WARUNKI ZAMÓWIENIA

 1. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym ZeSkory.com odbywa się poprzez wypełnienie formularza zamówienia dostępnego na stronach sklepu.
 2. W celu realizacji zakupu niezbędne jest podanie danych teleadresowych Kupującego tj. imię, nazwisko, adres, numer telefonu oraz adres e-mail.
 3. Kupujący zobligowany jest do podania prawidłowych danych osobowych.
 4. Sprzedający zastrzega sobie prawo do nie podjęcia realizacji zamówienia w przypadku:

- niepełnego lub nieprawidłowego wypełnienia formularza zamówienia
- nieotrzymania wpłaty w terminie 14 dni od momentu złożenia zamówienia przy wyborze płatności “z góry”

METODY PŁATNOŚCI W SKLEPIE ZeSkory.com:

1. Płatności "z góry"

- Płatność "z góry" w sklepie ZeSkory.com możliwa jest za pośrednictwem serwisu płatności internetowych Przelewy24.pl za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu internetowego.

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.


- Dokonanie płatności możliwe jest również poprzez zwykły przelew na nasze konto mBank: 69114020040000350270145428 Dane do przelewu takie jak dane firmy.

2. Płatność przy odbiorze

- Gotówką lub kartą płatniczą VISA, MasterCard, Maestro, VPay w sklepie stacjonarnym ZeSkory.com przy ul. Garwolińskiej 16 w Warszawie.
- W momencie dostarczenia przesyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej GLS. Należność za zamówienie będzie pobrana przez listonosza lub kuriera.

IV. CZAS I KOSZTY TRANSPORTU

CZAS DOSTARCZENIA przesyłki to:

- Kurier GLS: 1-2 dni
- Paczkomaty: 2-3 dni
- Poczta Polska Paczka24: 1-2 dni
- List polecony ekonomiczny: 3-7 dni
- List polecony priorytetowy: 2-3 dni

KOSZTY WYSYŁKI:

- Kurier GLS płatność z góry: 5,00 zł
- Paczkomaty InPost: 8,60 zł
- List polecony ekonomiczny: 9,99 zł
- List polecony priorytetowy: 11,99 zł
- Kurier GLS płatność przy odbiorze: 16,99 zł
- Przesyłka pobraniowa Poczta Polska Paczka24: 17,99 zł

 1. Zamówienie wysyłane jest pod adres dostawy wskazany w formularzu.
 2. W przypadku, gdy przesyłka może się opóźnić Sprzedający poinformuje Kupującego o powstałej sytuacji, a Klient ma możliwość odstąpienia od umowy.

V. REKLAMACJA

Reklamacje rozpatrywane są zgodnie z Ustawą z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny.

Czas na reklamację z tytułu rękojmi to 2 lata.

Jeżeli chcesz zareklamować produkt, możesz to zrobić:

 • pisząc na adres email kontakt@zeskory.com
 • w formie pisemnej kierując reklamację na nasz adres.

Składana reklamacja, powinna zawierać co najmniej:

 • Twoje imię i nazwisko oraz adres,
 • datę zawarcia umowy stanowiącej podstawę reklamacji,
 • opis reklamacji, ze wskazaniem Twoich oczekiwań.


Wysyłany, reklamowany produkt powinien być odpowiednio zabezpieczony - zapakowany w karton lub kopertę oraz oklejony taśmą.

Adres do odesłania reklamowanego produktu:

Sklep ZeSkory.com

ul. Garwolińska 16

04-348 Warszawa


W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji, uszkodzony towar zostanie naprawiony lub wymieniony na nowy (ten sam lub inny, alternatywny produkt, wybrany przez Klienta). W przypadku, gdy wymiana lub naprawa nie będzie możliwa Sprzedający zwróci koszty transakcji poniesione przez Klienta.

Sprzedający ustosunkuje się do każdej reklamacji w terminie do 14 dni.

Informujemy o możliwości pozasądowego rozstrzygnięcia sporu poprzez platformę http://ec.europa.eu/consumers/odr  Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.

VI. WYMIANA

Wymiana zakupionego towaru jest możliwa. W tym celu prosimy o podanie danych nowego towaru poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny. Konieczne jest również opłata za ponowny koszt wysyłki zgodnie z obowiązującym cennikiem. Opłatę należy kierować na numer rachunku bankowego: 69114020040000350270145428

Wysyłany towar do wymiany powinien być odpowiednio zabezpieczony. Zapakowany w karton lub kopertę oraz oklejony taśmą.

Adres do wymiany:

Sklep ZeSkory.com

ul. Garwolińska 16

04-348 Warszawa


Po otrzymaniu przesyłki od Klienta, wysyłamy nowy produkt.

VII. ZWROT

Kupujący ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży produktów zakupionych w sklepie ZeSkory.com, bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od ich dostarczenia według ogólnych zasad wynikających z przepisów Ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 nr 827).

Zwracany, wysyłany towar powinien być odpowiednio zabezpieczony. Zapakowany w karton lub kopertę oraz oklejony taśmą.

Zamówienie należy odesłać rejestrowaną formą wysyłki np. listem poleconym ekonomicznym Pocztą Polską. 

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa Kupujący.

Adres do zwrotu:

Sklep ZeSkory.com

ul. Garwolińska 16

04-348 Warszawa

Sprzedający w terminie do 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Klienta o odstąpieniu od umowy, zwróci Kupującemu koszt produktu oraz najtańszej, dostępnej przesyłki o ile została pobrana. Sprzedający może wstrzymać się z dokonaniem zwrotu do czasu otrzymania przesyłki lub otrzymania potwierdzenia o jego wysłaniu.

VIII. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Administratorem danych osobowych w rozumieniu Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych jest Betlobag Adam Betlewski.

Warunkiem złożenia zamówienia jest akceptacja Regulaminu oraz wyrażenie zgody na wykorzystywanie i przetwarzanie danych osobowych Klienta w celu realizacji zamówienia.

Dane osobowe wykorzystywane są wyłącznie do realizacji zamówień oraz pod jeśli Klient wyraził oddzielną zgodę – do informowania o nowych produktach oraz promocjach w sklepie www.zeskory.com.

Kupujący ma prawo do wglądu do własnych danych osobowych oraz ich zmiany, a także całkowitego usunięcia ich z bazy danych.

Powierzone dane osobowe są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami zawartymi w obowiązujących przepisach prawa:

- Ustawa z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz.926, z późn. zm.)
- Ustawa z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z poźn. zm.)
- Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29.04.2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. Nr 100, poz.1024)

IX. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

O zmianach regulaminu i ich zakresie Klienci będę powiadomieni drogą elektroniczną nie później niż 30 dni przed wejściem w życie nowego regulaminu. Aktualna wersja regulaminu jest zawsze dostępna dla Klienta w zakładce Regulamin.