10/16/2018 00:00:00    0 Komentarzy
ELEGANCKI PLECAK ZAMIAST TOREBKI

Często na co dzień potrzebujemy mieć przy sobie wiele przedmiotów. Niezbędne rzeczy spakowane do torby ważą zwykle całkiem sporo. Szczególnie jeśli wśród nich znajduje się sprzęt elektroniczny w postaci tabletu czy laptopa. Noszenie w ręce lub na ramieniu większego ciężaru jest niewygodne i nadmiernie obciąża kręgosłup. Znakomitym rozwiązaniem może być spakowanie ciężkich rzeczy do plecaka. Wiele osób dbających o dobrą prezencję obawia się, że plecaki nie prezentują się odpowiednio w zestawieniu z eleganckim strojem. Okazuje się, że istnieją plecaki o bardzo stylowym wyglądzie, idealnie zastępujące klasyczne torebki.

Gustowny plecak w kolorze świeżo palonej kawy

Doskonałym zamiennikiem torebki do eleganckiej stylizacji jest nieduży plecaczek w kolorze ciemnego brązu. Jego wygląd dyskretnie ożywiają elementy zapięć w kolorze złotym. Aby wygodnie nosiło się cięższe przedmioty, plecak zaopatrzony jest w szelki o regulowanej długości oraz komfortowy uchwyt pozwalający pewnie trzymać go w ręce. Z pewnością ważną cechą praktycznego plecaka jest spora ilość schowków i kieszonek.

Plecak w eleganckim odcieniu szarym

Szary zalicza się do niezwykle eleganckich kolorów. Plecak w odcieniach szarości doskonale harmonizuje ze stylizacjami w praktycznie wszystkich zestawieniach barwnych, dzięki czemu jest bardzo uniwersalny. Często nosimy ze sobą szczególnie cenne rzeczy, np. portfel czy dokumenty. Aby były bezpieczne podczas przenoszenia w plecaku, najlepiej włożyć je do specjalnej wewnętrznej kieszeni, która znajduje się od strony pleców. Wybór plecaka zaopatrzonego w taką przegródkę zapewni nam odpowiednią ochronę ważnych przedmiotów przed kradzieżą.

Uniwersalna czerń odpowiednia na każdą okazję

Pośród eleganckich kolorów galanterii niepodzielnie króluje czarny. Ta barwa pasuje do każdego ubioru i zawsze prezentuje się dobrze. Jeśli chcemy zaopatrzyć się w plecak, który zastąpi torebkę podczas oficjalnych okazji, wybierzmy produkt w czarnej barwie. Najlepiej do stylowego ubioru będzie prezentował się niewielki plecaczek o prostym designie. Zdobienia i zapięcia tego dodatku nie powinny być przesadnie rzucające się w oczy i błyszczące.

Wygoda plecaka o ożywczej, szafirowej barwie

Oficjalny ubiór na ogół posiada stonowaną kolorystykę. Dobrym pomysłem jest ożywienie jej kolorowym dodatkiem galanteryjnym. Dobór wyrazistego elementu wymaga dużego wyczucia, aby stylizacja nie utraciła eleganckiego charakteru. Znakomicie w roli barwnego akcentu sprawdzi się nieduży plecak w nasyconej, szafirowej barwie. Ten odcień jest bardzo stylowy i doskonale będzie prezentował się w towarzystwie szarego lub czarnego kostiumu. Aby plecak oprócz dobrego wyglądu był również funkcjonalny, wybierzmy model posiadający oddzielną kieszonkę na telefon i drobiazgi oraz przegrodę, w której bezpiecznie umieścimy cenne przedmioty. Istotną cechą wygodnego plecaka jest dobrze wyprofilowana część przylegająca do pleców i możliwość dostosowania długości szelek do swoich potrzeb. Elegancki plecak może z powodzeniem zastąpić torebkę, jednocześnie zapewniając wysoki komfort noszenia niezbędnych na co dzień przedmiotów.

Komentarze

Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodawać komentarze