TRENDY JESIEŃ 2018 - JAKIE TOREBKI BĘDĄ MODNE?
Jesienna aura sprawia, że zakładamy grubszą odzież, dlatego modna torba powinna być dopasowana stylem do całego stroju i równie masywna. Delikatniejsze modele są odpowiednie na lato. Tej jesieni królują w modzie żywe kolory i niebanalne kształty. Szczególnie modne są duże torby, mieszczące format A4. Projektanci proponują ozdobne dodatki w postaci wyrazistych klamer czy frędzli. Wybierając torebkę odpowiednią na jesień najlepiej kierować się równ

TORBA DLA STUDENTA NA STUDIA

     0 Komentarzy  obejrzeń (28)
TORBA DLA STUDENTA NA STUDIA
Jesień jest czasem, kiedy studenci kończą wakacyjny wypoczynek i powracają na uczelnię. Większość osób studiuje daleko od miejsca zamieszkania, dlatego starannie dobierają rzeczy, które zabiorą ze sobą na studia. Ważnym elementem pakowania się jest odzież i dodatki. Wśród niezbędnych rzeczy z pewnością powinna znaleźć się pojemna torba.
SKÓRZANE UPOMINKI Z OKAZJI DNIA CHŁOPAKA
Dzień Chłopaka jest stosunkowo nowym świętem, jednak jego obchodzenie na dobre zagościło w naszej tradycji. Tego wyjątkowego dla męskiej części społeczeństwa dnia, obdarujemy młodszych i starszych panów drobnymi upominkami oraz składamy życzenia. Niejedna kobieta zastanawia się, co podarować bliskiemu sercu mężczyźnie. Doskonałym pomysłem na prezent może być stylowy drobiazg spośród galanterii skórzanej.
TORBY DO PRACY W BIURZE - NA CO SIĘ ZDECYDOWAĆ?
Do pracy chodzimy pięć razy w tygodniu, a każde biuro ma mniej lub bardziej formalny dress code. To oznacza, że damska torebka lub męska torba powinna nie tylko pasować do całości stroju, ale także spełniać szereg wymogów stylizacji do pracy biurowej. Jak więc wybrać odpowiednią torbę do biura?

JAKA TOREBKA NA WESELE?

     0 Komentarzy  obejrzeń (39)
JAKA TOREBKA NA WESELE?
Na co dzień większość kobiet kieruje się głównie swoimi preferencjami i upodobaniami kolorystycznymi, by wybrać idealną torebkę. Kluczowa okazuje się także pojemność dodatku. Jednak, w przypadku eleganckich okazji takich jak ślub i wesele, pojawić może się dylemat z wyborem odpowiedniej i eleganckiej torebki.
Pokazano publikacje od 1 do 6 z 67 (1 Strona)